חוות דעת רפואית פסיכיאטרית


חוות דעת רפואית של פסיכיאטר.

חוות דעת פסיכיאטרית להשלמת המידע על נכות גופנית

מחלות ופגיעות גופניות משנות את הבריאות של האדם ומהוות גורם סטרס מבחינה נפשית. כולנו יודעים שמצב רוחנו אינו טוב בזמן שיש לנו חום בגלל שנדבקנו בשפעת. אנחנו עייפים, הגוף כאוב, יש לנו חום והרצון שלנו ליהנות אינו קייים. ועכשיו, בואו ננסה לתאר לעצמנו את המצב הנפשי והרגשי של מי שחלה למשך בסוכרת, הראייה שלו התדרדרה, התיפקוד הכלייתי שלו אינו תקין ונזקק לבדיקות רבות במהלך היום. אין ספק שלמחלה כגון זו יש פוטנציאל ליצירת הפרעה נפשית ולפגיעה ביכולת התיפקוד החורגת מהמחלה הגופנית עצמה.

חוות דעת רפואית – פסיכיאטרית היא חוות דעת פסיכיאטרית הנערכת על ידי פסיכיאטר מומחה לצורך השלמת הערכת הנכות הנפשית של האדם בעקבות או כפועל יוצא של פגיעות או מחלות גופניות. לעתים קרובות רופאים שאינם עוסקים בתחום של בריאות הנפש כגון ראומטולוגים או אורטופדים שמים לב שהאדם שהם בודקים סובל ממכאובים או מפגיעה נפשית או ריגשית שהיא מעבר לפגיעה הגופנית.

חוות דעת רפואית פסיכיאטרית נועדה לצורך הערכה פסיכיאטרית של פגיעה נפשית הנלווית למחלות גופניות אחרות. חוות דעת פסיכיאטרית משלימה זו יכולה להיות מוגשת לשם תביעת נכות למוסדות שונים כגון ביטוח לאומי, חברות ביטוח פרטיות או כחלק מתביעת נזיקין בגין נזקי גוף.

ד"ר חיים שם דוד הוא פסיכיאטר מומחה שעוסק בפסיכיאטריה כללית ובפסיכיאטריה משפטית. חוות דעת פסיכיאטרית משלימה מאפשרת למוסדות השונית ראייה יותר אמיתית של מצבו של הפגוע מבחינה גופנית ומאפשרת הערכה נכונה יותר של הנכות שלו והצרכים שהוא נזקק להם.

במידה ואתה זקוק לחוות דעת רפואית פסיכיאטרית או אתה מתלבט לגבי זכאותך,ד"ר חיים שם דוד והצוות שעובדים עימו נמצאים כאן לעזרתך.